Oddział Noworodków

Odział Noworodków Brzeskiego Centrum Medycznego prowadzi opiekę nad matką i noworodkiem od chwili porodu aż do momentu wyjścia do domu. Przez cały ten czas matka i dziecko przebywają razem pod opieką lekarzy i pielęgniarek. Odział realizuje pełny zakres leczenia i diagnozowania chorób okresu noworodkowego przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Specjaliści prowadzą również edukację rodziców. Dzięki temu mogą oni zaznajomić się z wszelkimi informacjami dotyczącymi pielęgnacji i opieki nad noworodkiem.
Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że nowo narodzone dziecko potrzebuje najlepszej możliwej opieki, a świeżo upieczeni rodzice wiedzy na temat tego, jak zajmować się swoimi pociechami. Właśnie dlatego postanowiliśmy przekazać na Oddział Noworodków nowoczesne fotele do nauki karmienia. Było to możliwe dzięki pomocy wielu osób, które wsparły naszą akcję finansowo podczas różnych wydarzeń charytatywnych.

Oddział Noworodków