Z każdym rokiem naszej działalności widzimy jak wiele jest do zrobienia i jak ważna jest nasza działalność na rzecz ochrony zdrowia. Przez wszystkie lata naszej działalności na rzecz Brzeskiego Centrum Medycznego zrealizowaliśmy:

• remonty przeprowadzone na oddziale dziecięcym i na oddziale noworodków,
  • przekazanie kilkunastu tysięcy książek dla chorych dzieci,
  • przekazanie Brzeskiemu Centrum Medycznemu łóżek dla rodziców, którzy muszą zostać z chorym dzieckiem na całą noc,
  • ufundowanie w 2016 roku kardiomonitora, pulsoksymetru oraz pompy infuzyjnej,
  • stworzenie kilku projektów z zakresu profilaktyki, takich jak: Bieg Piastów Śląskich, Bajkowy Oddział, Czytamy pomagamy, czy nasz flagowy projekt, który działa nie tylko w Polsce, ale poza jego granicami Zaczytani.org,

W związku z tym podjęliśmy decyzję o powołaniu Zespołu ds. Promocji Zdrowia na terenie Powiatu Brzeskiego.

Rolą powołanego zespołu będzie organizacja eventów prozdrowotnych, kampanie informacyjne oraz prowadzenie wszelkiej działalności na rzecz Brzeskiego Centrum Medycznego z poszanowaniem osób i instytucji odpowiedzialnych za obszary, do których został powołany zespół.

Do zespołu należy:

Marek Kołkowsi

Kamil Młodzianowski

Katarzyna Jurkowska

Michał Kwiatkowski

Natalia Nowosad

Andrzej Wojtkowski

Maciek Michałek

Magda Młodzianowska

Alicja Baran

Dominika Jakubowska

Jeśli chcesz dołączyć do nas i zmieniać świat – skontaktuj się z nami za pomocą fb