Andrzej Wojtkowski powiedział „Każdy z nas może trafić do szpitala dlatego warto wspierać ten który znajduje się najbliżej nas”, dlatego od początku naszej działalności wspieraliśmy Brzeskie Centrum Medyczne. Remontowaliśmy pomieszczenia, rozdawaliśmy prezenty, czytaliśmy i organizowaliśmy zajęcia dzieciom na Oddziale Dziecięcym, przekazywaliśmy sprzęt medyczny. We wszystkich tych działaniach widzimy sens i chcemy nadal to robić.

Jeśli chcesz aby BCM stawał się lepszym miejscem wpłać dowolną kwotę na konto naszego partnera, który odpowiada za prawidłowe rozliczanie środków:

Fundacja Centrum Aktywnego Wsparcia
ul. Wileńska 39/13, 49-300 Brzeg
23 2030 0045 1110 0000 0317 9060
W tytule wpłaty należy wpisać „Wsparcie BCM”

Środki przeznaczamy na programy realizowane na rzecz chorych w BCM, zakup sprzętu medycznego i drobne remonty.

Możesz też przyjść na spotkanie i zapisać się do Zespołu ds. promocji zdrowia na terenie Powiatu Brzeskiego. Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas na fb i dowiedz się kiedy odbywa się najbliższe spotkanie. Razem możemy więcej.