Skuteczna motywacja do nauki i pracy-warsztaty

Nie masz ochoty na naukę? Brakuje ci motywacji aby przygotować się do testu, egzaminu lub odrobić zadanie domowe? Nie czujesz przyjemności z wykonywanej pracy? Przyjdź na warsztaty!

21 listopada o godz. 18:00

Temat: Skuteczna motywacja do nauki i pracy

Dowiesz się:

- jak skutecznie motywować siebie i innych;

- jak dobrać sposób motywacji do potrzeb i charakteru;

- jaki wpływ ma motywacja na efektywność pracy;

- co zrobić aby nauka przynosiła rezultaty i miała sens ;-)

- jak pozbyć się „leniuszka”, który demotywuje cię do działania;

- jaki jest związek między stresem a motywacją.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie się drogą e-mailową do 20 listopada do godziny 16:00

Nasz adres: fundacja@fundacjarozwoj.org

W tytule maila proszę wpisać „Szkolenie (imię i nazwisko)”.

Miejsce warsztatów:  Miejska Biblioteka Publiczna ul. Jana Pawła II 2/2 w Brzegu (oddział dla dzieci)

Warsztaty są darmowe i będą prowadzone przez Panią psycholog Karolinę Adamczyk, która oferuje pomoc w zakresie trudności wychowawczych, trudności szkolnych dzieci i młodzieży, zaburzeń lękowych i depresyjnych, trudności rodzinnych. Pomaga przy rozwoju osobistym, prowadzi także zajęcia warsztatowe dla młodzieży i indywidualne konsultacje dla dzieci, młodzieży i rodziców.